Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!
Лампочка із вбудованим аккумулятором на гачку.
Особливості:
- не промокає під дощем
- ідеально підходить під час блекауту
- підійде для виконання домашніх завдань
- незамінна під час ремонту авто у темний час доби
- яскраво освітлює кімнату
- заряджається кабелем micro USB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Цвет светодиода | Білий |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр трубки | 30 мм |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина: | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴









