Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 149 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Інвертор 12V-220V Tataliken 1600W перетворювач напруги (чистий синус)»
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!! Дві настільні лампи в подаруок!
Інвертор з чистим синусом Tataliken з 12 на 220V, 1600Вт.
Увага! 1600W це пікове навантаження. Номінальна 600W. Перед покупкою пишіть або дзвоніть для уточнення деталей роботи інвертора.
Характеристики:
- Пікове навантаження: 1600W
- Номінальне навантаження: 600W
- Защита: от перегрева/перегрузки
- Матеріал корпусу: алюміній
- Номінальна вхідна напруга: 12 В
- Номінальна вихідна напруга: 220 В
- Форма вихідного сигналу – правильна чиста синусоїда
- Тривала робота перетворювача напруги можлива у разі навантаження трохи більше 600 Вт
- Підключення пристрою: до акумулятора
- Тип монтажу: зовнішній
Особливості:
- Автоматичне вимкнення за низького рівня заряду акумулятора
- Автоматичне вимкнення при перевантаженні, короткому замиканні.
- Система примусової вентиляції
- Автоматичне вимикання під час перегріву
Комплектація:
- Інвертор
- Дріт із клемами для підключення від акумулятора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tataliken |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1600 Вт |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 0.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 500 ₴












