
Зарядний пристрій для 2 акумуляторів 18650 від мережі / Заряджання для акумуляторних батарей
350 ₴
- В наявності
- Код: 2220
Універсальний зарядний пристрій можна охарактеризувати як надійний, автоматичний, зарядний пристрій. Цей універсальний зарядний пристрій підходить для широкого спектру літієвих (Li-Ion) акумуляторних батарей, а також має відмінну якість складання. Ідеально підходить для людей, які мають різні типи акумуляторів.
Зарядний пристрій для акумулятора 18650 DH-8991B - маленький і дуже легкий зарядний пристрій для акумуляторів. Має можливість заряджання 2-х батарей одночасно. Зарядний пристрій після заряджання автоматично перемикається в режим підтримки повного заряду батареї. Воно має автоматичний контроль струму, захищає батарею від перевантаження, короткого замикання та перегріву. Заряджає батареї будь-якого типу та потужності.
Переваги:
- Двоканальний зарядний пристрій для акумуляторів 18650.
- Можна заряджати практично будь-які типорозміри акумуляторів Li-Ion
- Є індикатор заряджання
- Пристрій працює від мережі
- Заряджання 2 батарей одночасно
Характеристики:
- Тип: зарядний пристрій для акумуляторів
- Тип акумуляторів: 18650;
- Кількість слотів: 2;
- Підключення до мережі 220 V;
- Вихідний струм: 4.2V DC500mA;
- Розмір корпусу блоку зарядного пристрою: 10х6х3.5 см;
- Довжина кабелю живлення: 55 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга зарядки | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Маса | 70 кг |
- Ціна: 350 ₴



