Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!
Красива дитяча настільна лампа на акумуляторі у формі рибки рожева
Просто незамінна річ під час блекауту!
Особливості лампи:
- світить теплим, холодним та змішаним
- висота лампи 28 см
- відділення для канцтоварів
- регулювання яскравості сенсором
- лампа дуже красива та легка
Ідеально підходить для:
- виконання домашніх завдань
- роботи за комп'ютером
- манікюру
- читання книг
- вишивки
- освітлення приміщення
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 215 г |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Довжина | 180 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Рожевий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴











