-47%

Кемпінгова лампа-ліхтар Solar KJ-24 на сонячній панелі з вологозахистом та підвісним гачком
850 ₴
449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4258
+380 (63) 268-04-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!
Кемпінгова лампа-ліхтар Solar KJ-24 на сонячній панелі з вологозахистом та підвісним дизайном
Ліхтар на сонячній панелі Solar KJ-24 ідеально підійде для автономного освітлення в умовах відсутності електроенергії. Лампа має зручний підвісний дизайн, виконана з міцного ABS-пластику та захищена від пилу та вологи стандартом IP65. Пристрій потужністю 5 Вт має 5 режимів роботи та захоплює широкий кут освітлення 120 градусів. Також варто відзначити можливість зарядки як від USB, так і сонячної панелі, що робить Вас незалежним від постачання від мережі.
Переваги:
- Кемпінговий ліхтар має кріплення у вигляді гачка, який можна використовувати будь-де;
- Може заряджатися як від сонячної батареї, так і від USB;
- Ліхтарик для кемпінгу дуже простий у використанні, керується однією кнопкою включення;
- Невелика вага та компактний розмір;
- Є вологозахист.
Характеристики:
- Тип: лампа для кемпінгу;
- Час роботи: 4 год (залежно від режиму роботи);
- Час заряджання: 2 год;
- Потужність: 5 Вт;
- Кількість режимів: 5 (максимальний, середній, мінімальний, миготливий, режим SOS);
- Кут променя: 120 градусів;
- Матеріал корпусу: ABS-пластик;
- Рівень захисту: IP65;
- Живлення: USB, сонячна панель;
- Габарити: 95х165 мм;
- Колір білий.
Комплектація:
- Ліхтар Solar KJ-24;
- Кабель заряджання від мережі;
- Заводська упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Колір | Білий |
| Особливості ліхтаря | Водонепроникний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.1 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Час роботи | 4 годин |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт комп'ютера, Мережа |
| Режими роботи ліхтаря | Середній, Миготливий, Режим SOS, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Довжина | 17 мм |
| Цвет светодиода | Білий |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр трубки | 30 мм |
| Діаметр | 95 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴









