
Світильник із датчиком руху для ванної кімнати на батарейках
350 ₴
149 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4260
Підсвічування LED для ванної кімнати з датчиком руху на батарейках ААА.
Простий і водночас технологічний пристрій для туалету – це зручно, практично та безпечно. Тут вбудований датчик руху. Коли Ви увійдете у ванну, світильник вмикається, а коли вийдете з нього – вимикається через 2 хвилини.
Повісити можна у будь-яке місце у будь-якій кімнаті. Дуже зручно використовувати вночі, щоб основне світло не зліпило в очі.
Характеристики:
• Кількість LED: 1
• Кількість кольорів: 8
• Датчик освітленості, працює тільки у темряві
• Датчик руху, рекомендується встановлювати напроти дверей
• Автоматичне відключення через 2 хвилини за відсутності руху
• Кольори переливаються чи можна зупинитися на конкретному кольорі підсвічування
• Колір пристрою: білий
• Універсальне кріплення
• Харчування: 3 батареї типу ААА (у комплект не входять)
• Матеріал корпусу: пластик
• Вес: 40 г
• Розмір: 70 x 67 x 21 мм
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Висота | 21 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 40 г |
- Ціна: 149 ₴




