-67%

Дошка для нотаток, креативний світлодіодний нічник, USB доска для повідомлень, святковий світ з ручкою
449 ₴
149 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4720
+380 (63) 268-04-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!
Креативна дошка для малювання світлом
Функції:
- Креативна USB-лампа для дошки оголошень, відмінний та практичний світильник для прикраси будинку.
- Прозорий акриловий матеріал із приголомшливим світловим ефектом.
- Світлодіодна намистина теплого світлого кольору може додати теплу атмосферу.
- Ця настільна лампа з ручкою, Ви можете залишити повідомлення з цією ручкою. Повідомлення легко видаляються гумкою на верхній частині ручки.
- USB-вхід, дуже зручний спосіб живлення, ви можете підключити його до блока живлення, адаптера, ноутбука і т.д.
Особливість:
- Матеріал: акрил, світлодіод, електронний компонент
- Колір:
- Дошка: Прозора
- Основа: Біла
- Тип: Порожній, Календар, Серце
- Світлий колір: теплий
- Розмір: дошка: 10*15 см; Підстава: 9,7*4 см
- Спосіб живлення: USB-вхід
- Напруга: 5 В 1 А
У комплект входять:
- підсвічування для дошки
- дошка для написів
- ручка для написів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Товщина | 5 мм |
| Вага | 50 г |
| Виробник | China |
| Довжина | 15 см |
| Ручка | Є |
| Ширина | 10 см |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴




