
Світлодіодна настільна лампа з USB та 3 рівнями яскравості працює від павербанку та мережі WS-6016 USB LED біла
549 ₴
249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21597
Настільна лампа WS-6016 є стильним аксесуаром, що ідеально підходить для використання як вдома, так і в офісі. Її елегантний дизайн у класичному білому кольорі поєднується з високою надійністю та простотою у використанні. Практична конструкція пристрою забезпечує можливість налаштування освітлення відповідно до ваших потреб. Лампа має міцну основу з протиковзкими накладками та гнучку ніжку, яка тримає освітлювальний елемент довжиною 17 сантиметрів. Особлива форма освітлювального елемента забезпечує ефективне розсіювання світла.
Корпусні деталі аксесуара виготовлені з міцного та приємного на дотик ABS-пластику, а ніжка із силіконовим покриттям виконана з металу. 14 світлодіодів лампи із загальною потужністю 3 Вт створюють досить яскраве світло з мінімальним мерехтінням та колірною температурою 6700 K, що робить його ідеальним для роботи, читання або письма. Модель оснащена вбудованим кабелем довжиною 1.5 метра з кнопкою та роз'ємом USB для підключення до джерела живлення. Вхідні параметри сили струму і напруги становлять 1 і 5 відповідно.
Настільна лампа ідеально підходить для:
- виконання домашніх завдань
- використання в школі, освітлення парти
- освітлення клавіатури комп'ютера
- читання
- вишивка
- освітлення приміщення
Габаритні розміри:
- висота: 30 см
- ширина: 12 см
- глибина: 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Колір | Білий |
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 160 г |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
- Ціна: 249 ₴




