Лазерний проектор галактики "Космонавт на місяці" стане чудовим нічником для маленьких дослідників космосу, а також однією з улюблених іграшок! Вісім яскравих та різнокольорових зображень галактики оживлять та прикрасять не лише дитячу кімнату, а й вечірку, сімейний кіносеанс чи ігрову кімнату. Різноманітність світлових ефектів дозволить повністю поринути у пишність зоряного неба.
Однією з ключових переваг проектора є його рухливість. Ви можете давати астронавту різні пози та регулювати кут нахилу голови, тим самим контролюючи кут і напрямок проекції, оскільки проекційна лампа знаходиться в шоломі космонавта. Цей чарівний нічник стане справжньою окрасою інтер'єру!
Для максимального комфорту нічник "Космонавт" оснащений пультом дистанційного керування з радіусом дії 5 м та двома режимами автоматичного вимкнення - 45 хвилин та 90 хвилин. Тепер вам не потрібно вставати з ліжка, щоб вимкнути його, або зайвий раз заходити до дитячого, ризикуючи розбудити дитину. Просто натисніть кнопку на пульті та виберіть зручний для вас таймер.
Лазерний проектор "Космонавт" стане чудовим подарунком на День народження або на будь-яке інше свято. Його оцінять як діти, і дорослі. Подаруйте зірки та створіть атмосферу в будинку просто космічної!
Характеристики:
- Матеріал корпусу: ABS пластик
- Джерело світла: світлодіодний світильник
- Режим перемикання: пульт дистанційного керування
- Джерело живлення нічника: USB
- Джерело живлення пульта: батарейки ААА (у комплект не входять)
- Діапазон дії пульта: 5 м
- Режими світіння: 8
- USB блок живлення до комплекту не входить
- Потужність світіння: 5 Вт
- Довжина хвилі лазера: 532 НМ
- Розміри: 24,5 см х 12,3 см х 11,5 см
- Вага: 655 г
- Виробник: Китай
Комплектація:
- проектор "Космонавт",
- пульт дистанційного керування,
- USB кабель,
- інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник-проектор |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Пульт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | China |
| Персонажі | Космонавт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Вага | 655 г |
- Ціна: 499 ₴







