Дитяча м'яка іграшка "Дід Мороз з проектором зоряного неба" дивовижний винахід, створений американськими педіатрами, який допомагає розважити дитину і позбавити її страху темряви. З іграшкою не лише приємно грати, а й засипати.
Чому так важливо реагувати на дитячий страх темряви?
- Постійний нічний страх може збільшити рівень тривожності дитини.
- Зростаюча дитина стає менш стресостійкою, більш вразливою та інфантильною.
- Дитячі страхи часто перетворюються на дорослі фобії.
- Страждання дитини від страху є реальними.
- Поганий сон може негативно вплинути на імунітет дитини.
- Дитячий страх може підірвати впевненість у собі, сприяючи появі комплексів.
Особливості:
- Проектує м'яке, приємне світло на стіни та стелю.
- Дозволяє дитині почуватися впевнено у своїй кімнаті.
- Позбавляє страхів, що впливають на психіку дитини.
- Забезпечує швидке засинання без страху, покращуючи сон та здоров'я дитини.
- Проекція зоряного неба повільно рухається, заспокоюючи дитину.
- Проектор виконаний у формі милої плюшевої іграшки, стаючи "справжнім" другом для малюка.
Конструкція проектора:
- М'який та приємний плюш повністю гіпоалергенний та безпечний відповідно до європейських стандартів.
- Одна м'яка кнопка керує включенням/вимкненням нічника та зміною кольорів проекції.
- Вбудовані світлодіоди створюють зображення на стінах та стелі, дальність дії – до 5 метрів.
- Функція автовимикання вимикає іграшку через 40 хвилин після увімкнення.
- Відсік для батарейок: для живлення використовуються 3 батареї ААА, що забезпечують кілька тижнів використання при щоденному використанні.
Характеристики:
- Тип: нічник-проектор
- Стать: унісекс
- Колір червоний
- Живлення: 3* ААА
- Розмір: 30*18*14 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 см |
| Висота | 300 см |
| Ширина | 140 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 5 В |
| Вага | 100 г |
| Стан | Нове |
| Тип освітлення | Проєктор |
| Паковання | Коробка |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Режим роботи | Динамічний |
| Тип | Нічник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




