Це цікава гра, яка не залишить байдужим навіть дорослого, а ваша дитина буде просто у захваті! Також політ гвинтокрила, що літає, можна регулювати за допомогою долоні, підносячи її знизу.
Літаючі, захоплюючі ігри з іграшками сприяють розвитку фантазії, допомагають виробити координацію рухів, пробуджує уяву. І, нарешті, граючи у яких, діти пізнають закони природи, закони фізики. Управляється іграшка, що літає, за рахунок вбудованих сенсорів, за допомогою яких Міньйон виявляє перешкоди і знову піднімається вгору.
Літаючий міньйон підійде не тільки для дому, але і для ігор на відкритих майданчиках або під час пікніків. Так Ваш відпочинок стане ще веселішим та цікавішим. Про здоров'я дитини розробники подумали та виконали іграшку з високоякісного та безпечного пластику.
Як би там не було, слід попередньо звертати увагу на вік своєї дитини, адже занадто маленька може травмуватися.
Характеристики:
- Матеріал: нетоксичний, підходить для дітей.
- Розмір: 195*156*112 мм
- Час зарядки: близько 30 хвилин
- Заряджання через USB
Комплектація:
- Гвинтокрил
- Кабель USB
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 195 мм |
| Довжина | 156 мм |
| Висота | 112 мм |
| Вага | 200 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вертоліт |
| Паковання | Картонна коробка |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 149 ₴




