ong> style="color:#fd0303">Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!strong>iv>
Сучасний настільний освітлювальний пристрій з різними типами вимикачів (механічним, сенсорним, електронним) представлений у вигляді настільної лампи. Цей пристрій забезпечує високий рівень зручності у використанні. Регулювання висоти, нахилу та повороту плафона дає можливість настроювати освітлення з урахуванням ваших уподобань та потреб. Можливість регулювання яскравості забезпечує комфортне освітлення у будь-якій ситуації.
Переваги:
- 3 режими світла (холодний, теплий, холодний + теплий)
- Регулювання за висотою.
- Регулювання нахилу та повороту плафона.
- Регулювання яскравості.
Управління:
- Увімкнути, вимкнути, змінити режим світла: торкання сенсорної кнопки
- Змінити яскравість: утримання сенсорної кнопки
Характеристики:
- Колір: білий.
- Тип цоколя: без цоколя.
- Тип: настільна лампа.
- Тип перемикача: сенсорний.
- Матеріал: пластик.
- Потужність: 3.0 Вт.
- Висота: 30 см.
Комплектація:
- Настільна лампа
- Кабель USB
- Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Теплий/холодний |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Довжина шнура | 1 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Вага | 200 г |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴





