Крісло Tramp TRF-012
Розміри: 60 х 55 х 51/107 см
Максимальне навантаження: 90 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 90 кг |
| material | двошаровий oxford 600D, сталь |
| materialKarkasu | Сталь |
| tip | Крісло |
| ves | 4 кг |
| Вага в упаковці | 3,2 кг |
| Розмір в пакованні | 0,032 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 712 ₴












