Складаний стіл з алюмінієвою стільницею Roll-80
Розмір: 80x60x70 см
Максимальне навантаження: 30 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 30 кг |
| material | алюміній |
| materialKarkasu | Алюміній |
| tip | Стіл |
| ves | 4 кг |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Розмір в пакованні | 0,01284 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 190 ₴












