Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Фіберглас 7,9 мм |
| kolichestvoMest | 3-місна |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| naznachenie | Кемпінг, Мисливство та риболовля, Піший та гірський туризм |
| raspolozhenieKarkasa | зовнішнє |
| sezonnost | Весна - літо |
| ves | 3,28 |
| vesPalatki | 3-4 кг |
| vmestimost | 3 |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм у ст |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм у ст |
| Кратність в коробці | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 176 ₴












