-88%

USB LED лампа, потужність 1W, холодне світло, юсб лампа для повербанка не гасне
200 ₴
25 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2140
+380 (63) 268-04-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Тип | Нічник |
| Користувацькі характеристики | |
| Цвет светодиода | Білий |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 1 Вт |
| Максимальна робоча напруга | 5 В |
| Мінімальна робоча напруга | 5 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴



