-50%

Дуже яскрава лампочка з двома змінними акумуляторами типу 18650 в комплекті
1 000 ₴
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2180
+380 (63) 268-04-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!
Лампочка з двома зйомними акумуляторами типу 18650
Особливості:
- працює 6-8 годин
- 2 аккумулятори типу 18650 по 1200 mAh (можна замінити на потужніші)
- можна вкрутити замість звичайної лампочки
- ідеально підходить під час блекауту
- підійде для виконання домашніх завдань
- незамінна під час ремонту авто у темний час доби
- яскраво освітлює кімнату
В комплекті:
- лампочкак
- 2 акумулятори
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колір світлодіода | Білий |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Діаметр трубки | 30 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴





