ПОДАРУНОК!!! Настільна лампа на батарейках!!! Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!
Настільна лампа з годинником та термометром світить теплим та холодним працює від павербанку
Просто незамінна річ під час блекауту!
Особливості лампи:
- світить теплим, холодним та змішаним
- є годинник та термометр
- є підставка для телефону
- висота лампи 35 см
- потужність 7W
- регулювання яскравості
- лампа велика та світить яскраво
Ідеально підходить для:
- виконання домашніх завдань
- роботи за комп'ютером
- манікюру
- читання книг
- вишивки
- освітлення приміщення
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Довжина | 170 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








