-60%

Велика настільна лампа з акумулятором 18650 світиться теплим і холодним довго.
999 ₴
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2245
+380 (63) 268-04-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!
Велика настільна лампа з акумулятором 18650 світиться теплим і холодним довго.
Просто незамінна річ під час блекауту!
Особливості лампи:
- світить теплим, холодним та змішаним
- висота лампи 40 см
- регулювання яскравості
- лампа велика та світить яскраво
Ідеально підходить для:
- виконання домашніх завдань
- роботи за комп'ютером
- манікюру
- читання книг
- вишивки
- освітлення приміщення </ul>
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Діаметр | 125 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



