Настільна лампа в подарунок! Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!
Акумуляторний ліхтар - відмінне рішення для походів, пікніків, мандрівок. Стане незамінним помічником у гаражі, коморі або на дачі.
Світлодіодний багатофункціональний ліхтар-лампа. Практичний та неймовірно актуальний світильник у період відключення електрики, для дому та відпочинку.
Світлодіодна лампа має плавний регулятор яскравості.
Лампа має потужну магнітну базу на поворотній основі (на 360 градусів). Що дозволяє регулювати кут нахилу та поворот.
Характеристики:
- Матеріал: ABS - пластик
- Вага: 175
- Батарея: Вбудовані li-ion акумулятори 3000 mA
- Потужність: 10 Вт
- Напруга: DC 5 В
- Яскравість регулюється: 400 – 700LM
- Розміри: 38*3.5 см
Додаткові характеристики:
- регульований нахил корпусу та голови ліхтаря, поворот корпусу на 360 градусів, магніт у підошві
Комплектація:
- ліхтар
- кабель для зарядки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Особливості ліхтаря | Протиударний |
| Кріплення | Магнітне |
| Світловий потік | 700 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | China |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 200 г |
| Тип діода | COB |
| Час роботи | 5 годин |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
| Довжина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴






