-40%

Яскрава настільна лампа для навчання на батареях ААА рожева
250 ₴
149 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4749
+380 (63) 268-04-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!
Лампа світить дуже яскраво!
В наявності в кольорах: білий, салатовий, блакитний, рожевий.
Настільна лампа ідеально підходить для:
- виконання домашніх завдань
- використання в школі, освітлення парти
- освітлення клавіатури комп'ютера
- інші варіанти освітлення за столом
Працює від 3 батарейок ААА (у комплект не входять)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 45 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴







