Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!
Красива настільна лампа на акумуляторі
Просто незамінна річ під час блекауту!
Особливості лампи:
- світить 6+ годин холодним світлом
- потужність 3W
- стильний дизайн, лампа прикрасить будь-який інтер'єр
- є прищепка
Ідеально підходить для:
- виконання домашніх завдань
- роботи за комп'ютером
- читання книг
- вишивки
- освітлення приміщення
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 160 г |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.9 м |
| Довжина | 120 мм |
| Основні | |
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴





