
Настільна лампа зі знімними акумуляторами Taigexin TGX-L7 6W 40 LED з двома плафонами
999 ₴
499 ₴
- В наявності
- Код: 22501
Потужна настільна лампа з двома плафонами зі знімним акумулятором 18650 світить теплим і холодним довго
Просто незамінна річ під час блекауту!
Портативна LED-лампа Taigexin TGX-L7 6W зі знімними акумуляторами типу 18650 для робочих та навчальних потреб оснащена 40 LED та потужністю 6 Вт.
Складна світлодіодна лампа – ефективне освітлення робочого простору. Серед користувачів все більшої популярності набувають штучні джерела світла, такі як світлодіодні LED-лампи. На окрему увагу заслуговують настільні моделі, які відрізняються стильним дизайном, компактністю, економною витратою електроенергії та зручністю використання. Ергономічні пристрої гармонійно вписуються в сучасний інтер'єр, забезпечують яскраве освітлення робочого місця та не займають багато місця.
Основною особливістю цієї моделі є складний механізм, що полегшує зберігання світлового приладу. Після використання його легко можна скласти та помістити в ящик столу або тумбочку. У складеному вигляді пристрій є компактним блоком, який не займає багато місця, де б ви його не розмістили. Джерела світла надійно захищені корпусом, що знижує ризик пошкодження функціональних елементів та забезпечує рівномірний розподіл світла.
До інших переваг складної LED-лампи можна віднести:
- Час роботи до 10 годин при використанні акумуляторів ємністю 3400 мАг.
- Можливість використання як освітлювальне обладнання для робочого простору або як нічник.
- Класичний дизайн без зайвих деталей
- Простота та міцність кріплення на поверхні.
- Виготовлення з високоміцного пластику плафона, підвіски та каркасу.
- Стійкість пластикових елементів до нагрівання та плавлення.
- Зручне керування сенсорною кнопкою на корпусі.
- Три режими свічення (холодний білий, теплий білий, змішаний).
- Світловий потік > 400LM
- Температура свічення: 3000-6500К.
У комплекті: 2 акумулятори 18650, кабель USB.
*У комплекті з лампою поставляється два акумулятори ємністю 1200 мАг, що забезпечує роботу лампи протягом 3-3.5 годин. При використанні двох акумуляторів ємністю 3400 мАг лампа працюватиме до 10 годин або більше в залежності від вибраного режиму та яскравості.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 650 г |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Діаметр | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 499 ₴










