
Машинка-трансформер Bugatti Veyron - це модель автомобіля з радіокеруванням, яка повністю відтворює форму та деталі оригінального автомобіля. Цей кузов офіційно ліцензований!
Ця машинка, що трансформується - справжня мрія для всіх дітей!
Останнім часом діти все частіше вибирають ігри, пов'язані з супергероями чи вигаданими світами. Прості машинки або динозаври миттєво перетворюються на чудових роботів з кількома рухами руки. Варіантів таких ігор просто безліч!
Світ роботів, який підкорив усіх.
Популярність дитячих машинок, що трансформуються, здатних змінювати вигляд, завжди була вражаючою. Сучасні моделі іграшок викликають захоплення у дітей та надають можливість брати участь у різноманітних іграх.
Вбудованого в модель акумулятора вистачає на 20-30 хвилин їзди, після чого його можна швидко зарядити від зарядного пристрою за 2-3 години. Управління моделлю здійснюється по 2 каналах - вперед, назад, ліворуч і праворуч, а радіус дії пульта управління складає 15-30 метрів, що цілком достатньо для гонок вдома або в офісі!
Характеристики:
- Радіус дії: 30 м
- Елементи живлення: NI-CD; 1,5 В, 700 мАг
- Управління: Пульт - 2 батареї АА
- Якісна гума
- Час зарядки: 45-60 хвилин
- Час роботи: 30 хвилин
- Упаковка: в оригінальній коробці
- Розмір автомобіля: 29 см х 13,5 см х 8,5 см,
- Розмір трансформера: 17 см х 24 см х 26 см,
- Масштаб: 1:12
- Коробка: 46 х 26 х 37 см
- Вага: 1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 135 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 399 ₴




