-25%

Електрична міні вафельниця XL-287 з антипригарним покриттям чорна
599 ₴
449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6546
+380 (63) 268-04-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вафельниця DASH XL-287 Чорна з антипригарним покриттям - це ідеальне рішення для тих, хто хоче насолоджуватися смачними віденськими та бельгійськими вафлями всього за кілька хвилин. З двома антипригарними поверхнями забезпечується рівномірне приготування вафель, і кожна порція стає ідеально круглою.
Цей процес приготування вафель може стати цікавим заняттям як для дорослих, так і для дітей! Електровафельниця призначена для справжніх любителів домашніх вафель – солодких, ароматних, ідеально гарячих. Приготування вафель за допомогою цього пристрою просто, і впорається з цим першокласник.
Особливості:
- Швидке приготування вафель;
- Зручне антипригарне покриття;
- Легке очищення після використання;
- Компактний розмір;
- Міцне та надійне виконання;
- Різноманітні варіанти вафельних коржів.
Характеристики:
- Модель: XL-287.
- Тип: Вафельниця.
- Потужність: 350 Вт.
- Живлення: Від мережі 220 V.
- Кількість випечених виробів: 1.
- Вид вафлі: Бельгійські, Віденські.
- Захист від перегріву: Так.
- Антипригарне покриття: Так.
- Форма випічки: Коло.
- Матеріал робочої поверхні: Нержавіюча сталь.
- Матеріал: Пластик.
- Колір чорний.
- Довжина шнура: 0,5м.
- Розміри випечених виробів: 10 см.
- Розмір: 140х88х178 мм.
- Вага: 650 г.
Комплектація:
- Вафельниця XL-287 Чорна;
- Упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 88 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 178 мм |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розмір випечених виробів | 10 см |
| Тип прибора | Вафельниця |
| Антипригарне покриття форми | True |
| Індикатор готовності | True |
| Кількість випечених виробів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴




