-42%

Дитячий набір для творчості на 145 предметів Єдиноріг в алюмінієвій валізі Блакитного кольору
899 ₴
525 ₴
- В наявності
- Код: 12311
+380 (63) 268-04-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для творчості "Єдиноріг" у синій алюмінієвій валізі, що містить 145 предметів.
Цей набір ідеально підходить для творчої діяльності та включає в себе 145 різних елементів. У комплекті є різноманітні види олівців, фломастери та фарби, що дозволить вашій дитині спробувати різні стилі малювання, при цьому заощаджуючи ваші кошти.
Набір містить все необхідне для творення яскравих творчих робіт: фарби, олівці, фломастери та інші дрібні аксесуари. Усі ці предмети розміщені в спеціальному кейсі, який легко розкладається. Фарби та олівці надійно фіксуються і завжди "під рукою", забезпечуючи зручність як для початківця-художника, так і для досвідченого творця.
Особливості:
- Допомагає реалізувати будь-які творчі мистецькі задуми;
- Кожен аксесуар знаходиться в окремому відділенні, щоб нічого не загубити;
- Велика палітра кольорів та відтінків для найвишуканіших робіт;
- Мінімальний обсяг при складанні;
- Зручно взяти з собою у подорож;
- Всі зовнішні декоративні елементи та матеріали для малювання виготовлені з якісних матеріалів;
- Чудовий подарунок на будь-яке свято.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 10 см |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в наборі | 145 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴







