-35%

Настільна лампа 8002 акумуляторна з 3 режимами світла 5Вт LED біла
499 ₴
325 ₴
- В наявності
- Код: 53214
+380 (63) 268-04-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!
Зручна настільна лампа з акумулятором світить теплим та холодним світлом
Просто незамінна річ під час блекауту!
Особливості лампи:
- світить холодним, теплим і змішаним (перемикається режим торканням кнопки)
- висота лампи 33 см
- регулювання яскравості утриманням сенсорної кнопки
- підставка для телефону
- приємний та красивий дизайн
Ідеально підходить для:
- виконання домашніх завдань
- роботи за комп'ютером
- манікюру
- читання книг
- вишивки
- освітлення приміщення
Управління:
- дотиком до кнопки лампа вмикається/вимикається і перемикаються режими світла
- утримуванням кнопки змінюється яскравість лампи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Вага | 300 г |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴




