Вафельниця рожевого кольору з покриттям проти прилипання - ідеальне рішення для тих, хто бажає насолоджуватися чудовими віденськими та бельгійськими вафлями лише за кілька хвилин. Завдяки двом антипригарним поверхням забезпечується рівномірне приготування вафель, і кожна порція набуває ідеальної круглої форми.
Цей процес готування вафель може стати захоплюючим проведенням часу як для дорослих, так і для дітей! Електровафельниця створена для справжніх поціновувачів домашніх вафель - солодких, ароматних та ідеально гарячих. Приготування вафель з використанням цього пристрою легко, і навіть першокласник подолає це.
Особливості:
- Швидке приготування вафель;
- Зручне антипригарне покриття;
- Легке очищення після використання;
- Компактні розміри;
- Міцне та надійне виконання;
Характеристики:
- Тип: Вафельниця.
- Потужність: 350 Вт.
- Живлення: Від мережі 220 V.
- Кількість випечених виробів: 1.
- Вид вафель: Бельгійські, Віденські.
- Захист від перегріву: Так.
- Антипригарне покриття: Так.
- Форма випічки: Кругла.
- Матеріал робочої поверхні: Нержавіюча сталь.
- Матеріал: Пластик.
- Колір: М'ятний/Чорний.
- Довжина шнура: 0,5м.
- Розміри випечених виробів: 10 см.
- Розмір: 140х88х178 мм.
- Вага: 500 г.
Комплектація:
- Вафельниця рожнаого кольору.
- Інструкція
- Упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прибора | Вафельниця |
| Кількість випечених виробів | 1 |
| Розмір випечених виробів | 10 см |
| Антипригарне покриття форми | True |
| Індикатор готовності | True |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Відсік для зберігання аксесуарів | False |
| Змінні форми | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴







