Стіл Tramp COMPACT складаний Polyester
Матеріал: Алюміній, Поліестер 600D
Розмір: 55х42х39см
Розмір в упаковці: 56х8х8см
Вага: 0,75 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 25 кг |
| material | Матеріал стільниці: Ployester oxford fabric 600D PU coated Матеріал каркаса: а Alu 6061, 7075 |
| materialKarkasu | Алюміній |
| tip | Столик |
| ves | 115 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Код Розетка | 74296467 |
| Розмір в пакованні | 0,004 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 146 ₴










