Стілець директорський зі столом Tramp Delux
Розміри: 48 * 42 * 43/83 см
Максимальне навантаження: 120 кг
Дистриб'ютор в Україні Торговий дім "Абрис"
м. Київ, info@tramp.ua, tramp.ua
Країна виробництва: Китай
Дата виготовлення: 06.2021
Гарантійний термін: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Користувальницькі характеристики | |
| dopustimeNavantagennya | 120 кг |
| material | двошаровий oxford 600D, алюміній |
| materialKarkasu | Алюміній |
| tip | Стілець зі столом |
| ves | 3,6 кг |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Розмір в пакованні | 0,06 м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 639 ₴












