Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 149 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Практична настільна лампа зі знімним акумулятором 18650 світить теплим і холодним довго.»
ПОДАРУНОК!!! Настільна лампа на батарейках!!! Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 грн!!!
Практична настільна лампа зі знімним акумулятором 18650 світить теплим і холодним довго
Просто незамінна річ під час блекауту!
Особливості лампи:
- світить холодним, теплим і змішаним (перемикається режим торканням кнопки)
- знімний акумулятор! (можна придбати запасний акумулятор і замінити якщо довго немає світла)
- знімний акумулятор! (є світло - витягли акумулятор і користуємося як звичайною лампою)
- висота лампи 33 см
- регулювання яскравості утриманням сенсорної кнопки
- підставка для телефону
- приємний та красивий дизайн
Ідеально підходить для:
- виконання домашніх завдань
- роботи за комп'ютером
- манікюру
- читання книг
- вишивки
- освітлення приміщення
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 350 г |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Довжина | 140 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴









